Kontakt

Ogrodnictwo – Przedstawiciele Handlowi

Artur Chraniuk
kom. 668-397-209
artur.chraniuk@wokas.pl

Piotr Patoleta
kom. 504-239-503
piotr.patoleta@wokas.pl

Jarosław Cieślarczyk
kom. 606-949-200
jaroslaw.cieslarczyk@wokas.pl

Bartosz Filipowiak
kom. 698-804-467
bartosz.filipowiak@wokas.pl

 

 

Pieczarkarstwo – Przedstawiciele Handlowi

Mirosław Piekarski
kom. 502-556-366
miroslaw.piekarski@wokas.pl

Grzegorz Szaban
kom. 794-444-417
grzegorz.szaban@wokas.pl

Rolnictwo – Przedstawiciele Handlowi

Piotr Pawłowski
kom. 533-323-862
piotr.pawlowski@wokas.pl

Dział Sprzedaży

Dariusz Iwanowski
Specjalista d/s sprzedaży
tel. (83) 359-05-55 w. 22
kom. 604-485-034
dariusz.iwanowski@wokas.pl

Michał Tołtyżewski

Kierownik Działu Obsługi Klienta
Spedycja
tel. (83) 359-05-55 w. 26
 michal.toltyzewski@wokas.pl

Ewa Steciuk
Młodszy specjalista d/s sprzedaży / marketing
tel. (83) 359-05-55 w.21
ewa.steciuk@wokas.pl

Dorota Waszczuk
Młodszy specjalista d/s logistyki
tel. (83) 359-05-55 w.27
dorota.waszczuk@wokas.pl

Dane Firmy

WOKAS S.A.

NIP 496-01-70-499
REGON 712384908

Spółka wpisana do KRS - 0000392998 w Sądzie Rejonowym

dla m. st. Warszawy, XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego,
Kapitał zakładowy: 18 850 500 zł

mapka

BF - Bartosz Filipowiak

TSZ - Tomasz Szmit

PP - Piotr Patoleta

JC - Jarosław Cieślarczyk

ACH - Artur Chraniuk

Nasze Zakłady