wokas lisc
lisc

Kochasz rośliny i nie
wyobrażasz sobie bez nich
swojego domu, tarasu, ogrodu,
a nawet życia?

W takim razie z radością przedstawiamy Ci nowość - wysokiej jakości ziemię WOKAS SMART. Przygotowaliśmy ją z najlepszej mieszanki torfów i składników, dzięki czemu nie tylko zapewni idealne warunki do rozwoju Twoich roślin, ale też znacząco poprawi ich kwitnienie i owocowanie.
lisc
lisclisc
wokas
lisc
lisc

Poznaj rodzinę
produktów
WOKAS Smart

Linia WOKAS SMART to aż 15 specjalistycznych wariantów, idealnie dopasowanych do potrzeb i wymagań Twoich roślin. Stworzyliśmy je tak, by jak najlepiej odpowiedzieć na ich indywidualne preferencje oraz zapewnić najlepsze warunki do wzrostu i rozwoju. Dlatego możesz mieć pewność, że wybierając produkty z linii SMART, wybierasz to, co najlepsze dla Twoich roślin.

Zobacz więcej lisc lisc
wokas
lisc lisc
lisc
lisc

SMART potwierdzone
badaniami

Chcemy być pewni najwyższej jakości naszej ziemi, dlatego przebadaliśmy ją w laboratoriach Instytutu Ogrodnictwa w Skierniewicach. Badania te jednoznacznie potwierdziły, że rośliny hodowane na ziemi WOKAS SMART są zdrowsze, bardziej bujne i lepiej się rozwijają.

Instytut w Skierniewicach
Przebadano
w Instytucie Ogrodnictwa w Skierniewicach
wokas wokas
wokas
wokas
wokas
wokas

SMART rozwiązania

wokas wokas wokas
wokas
Dłuższe utrzymywanie wilgoci

WOKAS SMART ogranicza nadmierne odparowywanie wody, poprawiając jej wchłanianie i zapewniając odpowiedni poziom wilgotności w doniczce.

wokas
Optymalne napowietrzenie korzeni

Z WOKAS SMART nie musisz martwić się o to, jak zadbać o utrzymanie prawidłowej struktury podłoża. Dodany do składu perlit nie tylko poprawia retencję, ale też zwiększa porowatość ziemi, obniżając jej wagę i zapewniając optymalne napowietrzenie korzeni rośliny.

wokas
Efektywne odżywianie roślin

Stosując WOKAS SMART uzyskasz dużo dłuższy efekt odżywiania, w porównaniu do standardowych podłoży, dzięki czemu nie musisz martwić się nawożeniem swoich roślin nawet do 9 miesięcy.

wokas
wokas
wokas
wokas wokas wokas
 

Zadbaj o rośliny z aplikacją WOKAS

Pobierz nową aplikację WOKAS i zyskaj osobistego asystenta w codziennej trosce o Twoje rośliny.

Zobacz więcej
wokas wokas wokas