Kontakt

Ogrodnictwo – Przedstawiciele Handlowi

Artur Chraniuk
kom. 668-397-209
artur.chraniuk@wokas.pl

Piotr Pawłowski
kom. 504-239-503
piotr.pawlowski@wokas.pl

Andrzej Szymborski
kom. 606-949-200
andrzej.szymborski@wokas.pl

Justyna Kaczmarek
kom. 698-804-467
justyna.kaczmarek@wokas.pl

Pieczarkarstwo – Przedstawiciele Handlowi

Mirosław Piekarski
Kierownik Działu Okryw
kom. 502-556-366
miroslaw.piekarski@wokas.pl

Marcin Chęcel
specjalista d/s uprawy grzybow jadalnych - wschód Polski
kom. 531-465-401
marcin.checel@wokas.pl

Krystian Chwiłka
specjalista d/s uprawy grzybow jadalnych - zachód Polski
kom. 794-444-417
krystian.chwilka@wokas.pl

 

 

 

Rolnictwo – Przedstawiciele Handlowi

Piotr Pawłowski
kom. 533-323-862
piotr.pawlowski@wokas.pl

Dział Sprzedaży

Sławomir Stepiuk
Kierownik Działu Handlowego i Spedycji
tel. (83) 359-05-55 w. 26
kom. 668-357-100
slawomir.stepiuk@wokas.pl

Emilia Pietruszewska
Młodszy specjalista d/s logistyki
tel. (83) 359-05-55 w.27
kom. 602-889-731
emilia.pietruszewska@wokas.pl

Dariusz Iwanowski
Specjalista d/s sprzedaży
tel. (83) 359-05-55 w. 22
kom. 604-485-034
dariusz.iwanowski@wokas.pl

Ewa Steciuk
Specjalista d/s sprzedaży i marketingu
tel. (83) 359-05-55 w. 21
kom. 502-556-388
ewa.steciuk@wokas.pl

Dane Firmy

WOKAS S.A.

NIP 496-01-70-499
REGON 712384908

Spółka wpisana do KRS - 0000392998 w Sądzie Rejonowym

dla m. st. Warszawy, XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego,
Kapitał zakładowy: 18 850 500 zł

 

J.K. - Justyna Kaczmarek,  kom.: 698-804-467

A.SZ. - Andrzej Szymborski, kom.: 606 - 949 - 200

P.P. - Piotr Pawłowski, kom.: 504 - 239 - 503

A.CH. - Artur Chraniuk, kom.: 668 - 397 - 209

Nasze Zakłady